Použitá technika

Sony A7S III a Sony ZV-1E
Sony A7S III a Sony ZV-1E

Také používám i 3-osý elektronický gimbal DJI Ronin RS3 Pro pro plynulé stabilizované záběry.

Důležitou součástí mé výbavy jsou i mikrofony. Používám směrové na kamerách (Rode, Sony), tak i bezdrátové DJI Mic 2, např. pro zachycení svatebního proslovu, či komentáře ve firemní prezentaci.

Mezi další výbavu patří externí světlo, stativ, ramenní držák a další.

DJI Air 3
DJI Air 3

Pro všechna svá videa používám licencovanou hudbu z hudební banky Artlist.io. Jedná se o jednu z největších hudebních bank s velkým výběrem skladeb. Mám plnou licenci, tzn. že má videa s touto hudbou lze použít/sdílet/nahrát kdekoliv. 

Pokud si budete přát, samozřejmě použiji hudbu kterou si sami vyberete. Je to vždy o domluvě zdali výběr necháte na mě či si vyberete sami.

Pro natáčení a focení používám špičkovou Full Frame kameru Sony A7S III, která vyniká špičkovým videozáznamem ve 4K rozlišení s možností natáčet zpomalené záběry. To je v určitých situacích přínosné, jelikož zpomaleným záběrem lze zachytit emoce, které svatebčany při obřadu prostupují.

Současně používám i druhou špičkovou kameru Sony ZV-E1, která má stejný snímač jako hlavní kamera, je ale kompaktní a vhodná např. na gimbal či k pokrytí dalších různých záběrů a úhlů.

DJI RS3 Pro
DJI RS3 Pro

Nedílnou součástí výbavy je i tichý dron DJI Air 3. Dron disponuje velice kvalitní optikou se dvěma kamerami, precizním 4K záznamem a výbornými letovými vlastnostmi.

Mezi velké výhody tohoto dronu patří nízká hlučnost, vynikající obraz i při nočním natáčení a dvě kamery s různými ohnisky, které umožní velice kreativní záběry.

Dron je registrovaný a mám složené zkoušky dálkově řídícího pilota pro kategorie A1 & A3.

© 2015-2024 Roman Bláha, Strakonice
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!