Použitá technika

Také používám i 3-osý elektronický gimbal DJI Ronin RS3 Pro pro plynulé stabilizované záběry.

Důležitou součástí mé výbavy jsou i mikrofony. Používám směrové na kamerách, tak i bezdrátové DJI Mic, např. pro zachycení svatebního proslovu, či komentáře ve firemní prezentaci.

Mezi další výbavu patří externí světla, stativy, ramenní držák a další.

Pro všechna svá videa používám licencovanou hudbu z hudební banky Artlist.io. Jedná se o jednu z největších hudebních bank s velkým výběrem skladeb. Mám plnou licenci, tzn. že má videa s touto hudbou lze použít/sdílet/nahrát kdekoliv. 

Pokud také sháníte licencovanou hudbu pro své projekty, můžete se registrovat přes můj odkaz a získat tak dva měsíce zdarma:

Pro natáčení a focení používám špičkovou Full Frame kameru Sony A7S III, která vyniká špičkovým videozáznamem ve 4K rozlišení s možností natáčet zpomalené záběry. To je v určitých situacích přínosné, jelikož zpomaleným záběrem lze zachytit emoce, které svatebčany při obřadu prostupují.

Současně používám i další dvě kamery Sony RX10 III a Sony ZV-1, které taktéž disponují špičkovým 4K záznamem a slouží jako pomocné kamery, pro pokrytí natáčených scén z různých úhlů.

Nedílnou součástí výbavy je i tichý dron DJI Mini 3 Pro. V této nejnovější verzi disponuje dron již velice kvalitní optikou, precizním 4K záznamem a výbornými letovými vlastnostmi.

Velkou výhodou tohoto dronu je pak nejnižší hlučnost oproti všem ostatním dronům. Svatebčané tak nebudou obtěžováni hlasitým hukotem vrtulek.

Dron je registrovaný a mám složené zkoušky dálkově řídícího pilota pro kategorie A1 & A3.

© 2015-2024 Roman Bláha, Strakonice
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!